Towarzyskie zabawy, które poniosą Twoich rozkręcą dowolne urodziny

zyczenia-urodzinowe

Potrafisz sobie wyobrazić kiedy na początku imprezy urodzinowej bywa nudno, i nie ma recepty jak to zmienić Teraz nie musisz się już tym martwić! Dzięki opisanym propozycjom również Twoja posiadówka ekspresowo nabierze tempa, zaś goście z pewnością będą bez dwóch zdań będą wspominać ją jeszcze po latach

Time’s Up – rozgrywka polega na tłumaczeniu sobie nawzajem znanych postaci ze świata nauki, lekkoatletyki rozrywki, literatury itd. Brzmi prosto? Wart poczekać na drugą kolejkę, w której możecie użyć tylko pojedynczego hasła do wyrażenia wskazanego bohatera. Najradośniejszą atrakcję gwarantuje jak się domyślasz kolejka ostatnia – kalambury. Drużyny niewątpliwie potrafią zachwycić nas doskonałą pamięcią a także błyskotliwością.

Tajniacy – triumfator dużej liczby nagród w klasie zabaw familijnych tudzież imprezowych. Gracze dzielą się na dwie drużyny, każda selekcjonuje dodatkowo chwilowego wodza, który może zmieniać się przed następną rozgrywką. Ćwiczeniem graczy będzie skorelować możliwie liczną listę haseł leżących na stoliku z określonym słowem, jakie przedstawia im mistrz. Uwaga na zabójcę! Zabawa polegająca przede wszystkim na skojarzeniach, zapewnia dużo uśmiechu a także rozrywki.

5 sekund – następna zabawa wspierająca się na skojarzeniach, tylko w tej zabawie na nieszczęście nie uzyskasz czasu na rozmyślanie. Ludzie muszą wypowiedzieć pierwsze skojarzenia, na które wpadną. dla przykładu: wylicz 3 słowa kluczowe, jakie rozpoczynające się na literę „g”. Graliśmy i wiemy, że mogą być nieraz bardzo zabawne;

Tabu – znów przychodzi nam tłumaczyć coś partnerom z ekipy, tym razem są to jednak słowa. By nie było za prosto, nie należy wówczas zastosować żadnego z kilku innych, skorelowanych z nim słów. Akrobacje językowe a także doskonały nastrój gwarantowane!

Nadchodzi czas i rozpoczynamy jadalną imprezę. Życzenia urodzinowe, sto lat, pyszny tort a także wspaniałe gierki. Którakolwiek z przytoczonych rywalizacji bez problemów spowoduje przełamanie pierwotnych lodów a także rozkręcenie imprezy. Nie chodzi o zwycięstwo, jedynie o wspaniałą zabawę!