Torebka na jesień 2016

czarne-torebki

Nie ma jednej uniwersalnej torebki. Wszystko zależne jest od naszego stylu i ubioru, do których to dobierzemy odpowiedni wariant. dla siebie. Jeżeli wyglądasz raczej klasycznie, preferujesz elegancję albo obliguje cię służbowa etykieta, idealna będzie torebka z 2 uchwytami do przerzucania przez ramię ewentualnie w ręce oraz specjalnym długim uchwytem, jaki który możesz odpiąć. Idealnie sprawdzają się torebki w czerniach, jednakże mamy możliwość wybrać także czerwień, ciemne tony i na przykład torebki granatowe albo niezwykle szlachetne w odcieniach brązu oraz w odcieniach czekolady.

Zbliżona w podstawie, a prezentująca się trochę mniej biurowo jest tzw. torebka- shopperka. Mimo nazwy tej torebki nie używamy tylko na zakupach, ale może ona z powodzeniem posłużyć do biura, na zajęcia w szkole, czy uczelni, albo na dłuższy spacer. Wyszukamy wiele typów jeśli idzie o odcienie, surowce oraz wykończenie dodające atrakcyjności.

Dla pań, jakie mają raczej luźny styl, świetnym wyborem idealnej torby byłaby listonoszka. Spora teczka unisex do koszul oraz spodenek ewentualnie outfitów nieco bardziej sportowych, mniejszych rozmiarów, jeśli będziesz ją łączyć głównie ze spódniczkami oraz sukienkami. Takiego rodzaju torby pasują w zasadzie do każdego rodzaju stylizacji, są niesamowicie wygodne i zaskakująco wiele pomieszczą.

Wypatrując torebki bardzo uniwersalnej powinnaś poznać sklep z torebkami online i i wybierać albo kolory spokojne odcienie klasyczne, albo też takie, jakie są tak wyraźne iż z założenia nie mają konieczności pasować do reszty stroju – żółte torebki, czerwone, pomarańczowe, i tym podobne. W sytuacji gdy wkładasz najczęściej odcienie neutralne zielenie, odcienie miodu i brązy, dobrze dobrać torbę czekoladową albo postawić na beż a w przypadku czarnego białego oraz szarości czy przejrzystych odcieni – wybierz czarną.

W przypadku uniwersalnej torebki, jaka będzie eksploatowana praktycznie co dzień, kluczowa będzie jakość produktu. Torby damskie ze skóry licowej mogą służyć przez wiele sezonów, niszcząc się przy tym szlachetnie. Gdy nie są one lakierowane, należy je impregnować dobrymi środkami, żeby były one odporne na wodę i bardzo niskie temperatury. Skóra sztuczna musi być solidna oraz silna. Jeżeli zakupisz modną torebkę stworzoną z tkaniny, wybierz uszczelniane, wodoszczelne płótna. Przyglądaj się zawsze jakości i wnętrzu torby. Aby torebka nie niszczyła się przez dłuższy okres czasu dopilnuj też o jej właściwe przechowywanie – nie może być w żadnym wypadku pognieciona – oraz myj lekko wilgotną ściereczką gdy się przybrudzi.