Moda a lifestyle

Moda a lifestyle

Lifestyle to pojęcie odnoszące się do wielu kwestii. Na styl życia wpływa bowiem wiele czynników – charakter, system wartości, doświadczenia, pasje, stan zdrowia, ale także moda.

Ubiór to ta część nas samych, która w dużej mierze kreuje nasz wizerunek. Zatem zazwyczaj nasz styl ubierania jest zgodny ze stylem naszego życia. Musi nam być bowiem wygodnie żyć po swojemu, stawiać czoła określonym sytuacjom. Zatem ludzie na wysokich stanowiskach preferują styl elegancki, sportowcy sportowy, a młodzi ludzie styl młodzieżowy. Jeśli chodzi o kreowanie swojego wizerunku jako pewnego elementu lifestyle to największe pole do popisu w tej materii mają oczywiście ludzie młodzi – nastolatkowie, studenci. Są to umysły kreatywne, pomysłowe, ale też ludzie niezwiązani jeszcze szablonami, dress codem obowiązującymi w pracy itp.

Zatem niejednokrotnie można podziwiać niesamowite kreacje, przez które aż krzyczy wnętrze młodego buntownika. To szalenie interesująca sprawa, zabawa ubiorem, modą i kreacja samego siebie.