Łeba zimą? Świetny pomysł na ciekawie spędzony czas nad morzem!

Ten, kto jeszcze nie był w Łebie zimową porą, może skusić się na atrakcyjną wycieczkę, choćby na weekend. Nadbałtyckie klimaty, zdrowe powietrze i kojąca zmysły przyroda – to tylko kilka walorów, jakie kryje w sobie to urocze miasto.


Ciepła czy zimna? Deszczowa czy słoneczna? Jaka jest dzisiaj Łeba kamera prawdę ci powie!

Przed wyjściem z pokoju hotelowego warto sprawdzić pogodę, aby wiedzieć, jak zaplanować sobie dzień. Najlepiej zerknąć do Internetu i wpisać w  wyszukiwarkę frazę „Łeba kamera„. Kamerki umieszczone są w różnych częściach miasta. Można więc obserwować warunki panujące na plaży, w porcie jachtowym, na campingu czy na ulicy Kościuszki. Dzięki temu urządzeniu można podjąć słuszną decyzję, czyli gdzie się wybrać, aby dobrze się bawić.

 

W Łebie nie można się nudzić! Miło spędzony czas na łonie natury!

Będąc w Łebie, nawet zimą,

trzeba koniecznie zrobić sobie kilka dłuższych spacerów po plaży. W sezonie miejsce to tętni życiem, szczególnie wschodnia część plaży pełna straganów i kafejek. Zimą jest ciszej i dzięki temu można delektować się pięknem piaszczystych, szerokich plaż.

Jeśli plaża i morze, to także latarnia. Warto wybrać się do latarni morskiej Stilo. Wejście jest płatne, ale cena niewielka.

Oprócz tego turyści mogą przepłynąć się statkiem „Brzydkie kaczątko”. Z takiej morskiej przygody cieszą się najbardziej dzieci, bo oprócz frajdy z wyjątkowego rejsu, na pokładzie mają miejsc dodatkowe atrakcje, np. animacje czy chrzest morski.

Jeśli ktoś lubi spędzać czas na łonie natury, powinien koniecznie zobaczyć Słowiński Park narodowy. Tutaj duże wrażenie na turystach robi Mierzeja objęta ścisłą ochroną. Ruchome wydmy to duża radość dla dzieci, ale także dorośli chętnie w to miejsce przychodzą.

 

Zasmakuj z zabytkowej stronie miasta Łeba Kamera lub aparat w plecaku to podstawa każdej wycieczki!